© Prvý klub turistov Diviaky 2011
Aktuality klubu
"opakovanie pokusu" o výstup na Flochovú Projekt NAJVYŠŠIE VRCHOLY SLOVENSKÝCH POHORÍ 2011 FLOCHOVÁ  1 317m n. m. Kremnické vrchy, Utorok 12.07.2011 Odchod vlakom z Turčianskych Teplíc do Turčeka o 05:55 hodine. Opakovaný pokus!
Projekt NAJVYŠŠIE VRCHOLY SLOVENSKÝCH POHORÍ 2011 HAVRANIA SKALA  1 153m n. m.   Slovenský raj SKALISKO 1 293m n. m.   Volovské vrchy 21. - 22.07.2011 Odchod vlakom z Turčianskych Teplíc do Stratenej o 05:11 hodine.
PRVÝ KLUB TURISTOV DIVIAKY A OBEC ČREMOŠNÉ pozývajú na v sobotu 6.augusta 2011
1. ročník NÁRODNÉ STRETNUTIE TURISTOV ABSTINENTOV NA ČREMOŠNIANSKYCH LAZOCH
V čase od 7. do 10. júla tohto roku sa konal v Turci 58. Slovenský zraz turistov  a diviacki turistickí organizátori do programu tejto hlavnej akcie Klubu Slovenských turistov prispeli "čerešničkou na torte" v podobe jubilejného, 15. Národného stretnutia plešatých a bradatých turistov na Drienku, ktorý sa konal 9. Júla 2011.                                         
Projekt NAJVYŠŠIE VRCHOLY SLOVENSKÝCH POHORÍ 2011  BYSTRÁ 2 248m n. m.  Západné Tatry  streda 03.08.2011                           V poradí 32. vrchol Odchod os. autom z Diviak na Hrdovo o 04:00 hod.
TURISTI ABSTINENTI na ČREMOŠNOM? - vydarená premiéra.   Prvé národné stretnutie turistov abstinentov, ktoré sa uskutočnilo v sobotu 6.augusta na Čremošnianskych Lazoch, sa stretlo s nevšedným záujmom a prekvapilo srdečnou, prajnou atmosférou. Viac ako dve desiatky účastníkov privítal na pôde jednej z najkrajších obcí Slovenska, na Čremošnom, jej starosta Milan Hruška                                                                                                                             
Prvý klub turistov v Diviakoch oslavuje 35 rokov.                                   Otázka:  Dožije sa Prvý klub turistov Diviaky aj ďalšej 35-ky?                                                                  No jasne, že sa dožije. A dožije sa aj stovky, uvidíte (teda, ja vám to pán redaktor želám???).  Samozrejme, budú to už iní ľudia, ktorí budú zabezpečovať prosperitu Klubu. Ak hovorím o "prosperite", mám tým na mysli predovšetkým program Klubu, lebo ten je limitujúcim faktorom úspešnosti.                                                                                            Rozhovor "Teplických zvestí" s predsedom PKT Diviaky Štefanom Hudákom.                                                                                                                              
Oznamujeme širokej turistickej verejnosti, zvlášť turistom, ktorí plnia podmienky Turistického tematického odznaku Najvyššie vrcholy Slovenských pohorí (TTO NVSP), že na vr- chole FLOCHOVEJ  1 318m n. m. v Kremnických vrchoch, jednom z najvyšších vrcholov Slovenských pohorí, organizátori turistiky Prvého klubu turistov Diviaky osadili vrcholovú tabuľku miestneho názvu.
Organizátori PRVÉHO KLUBU TURISTOV DIVIAKY, ako jediného Klubu na Slovensku, ktorý sa zapojil do tohto projektu, pozývajú k účasti na tomto projekte všetkých svojich členov, spoluobčanov, ale aj členov Klubu Slovenských turistov TURIEC, zvlášť početnú skupinu značkárov, cvičiteľov, inštruktorov turistiky, turistických funkcionárov a organizátorov z nášho regiónu. Príďte pomôcť dobrej veci, preukážete tým, okrem iného, aj svoju angažovanosť v oblasti dobrovoľníctva, o ktorej toľko hovoríme.                                                                                                                              
DNI DOBROVOĽNÍCTVA 2011
K nemu sa schádzajú všetci plešatí, bradatí, dievčatá, ba aj abstinenti. Už 35 rokov sa s jeho menom spája dnes už Prvý klub turistov v Diviakoch. Zdolal aj viaceré najvyššie vrchy Európy. O tom, že Štefan Hudák má rád adrenalín, niet pochýb. Len nedávno pred našim rozhovorom absolvoval zoskok s padákom.
DEŇ DOBROVOĽNÍCTVA 2011    24. september 2011  
Členovia Prvého klubu turistov Diviaky sa zapojili do akcie Deň dobrovoľníctva 2011 ako jediný Klub turistov zo Slovenska. Touto skutočnosťou sme boli, pravdu povediac,  dosť zaskočení....
Pešia turistika, vysokohorská turistika, cykloturistika, lyžiarska turistika, geriatrická turistika.
SENIORKLUB JE IBA JEDEN... ...TAKÝ KLUB 16.2.2013 16.2.2023 TURISTIKA DIVIAKY
Aktuality strana:
2
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14