© Prvý klub turistov Diviaky 2011
Pešia turistika, vysokohorská turistika, cykloturistika, lyžiarska turistika, turistika mládeže, klub fotografov, skupina turistov-starcov.
SENIORKLUB JE IBA JEDEN... ...TAKÝ KLUB 16.2.2013 16.2.2018 TURISTIKA DIVIAKY
2018  MÁTE PROBLÉM SO SLADKÝM ZASPÁVANÍM?  Trápi vás problém nocí, počas ktorých riešite problémy, ktoré ste nestihli cez deň a potom zákonitá celodenná únava? Nie ste v tom sami a ak to chcete zmeniť, vylepšiť, čítajte ďalej.... Ak sa vám nepodarí odobrať sa do ríše snov do polhodiny, zostať v posteli so snahou zaspať nie je dobrý nápad.
2018  HAZARD S DÔCHODCAMI                                                                                                                                          Vraj niet inej alternatívy k zvyšovaniu veku odchodu do dôchodku, okrem zvyšovania daní a znižovania penzií.... A čo takto pouvažovať nad ďalším zvyšovaním dôchodkového veku až v následku zlepšujúceho sa zdravia obyvateľov, ktoré by umožnilo, aby ľudia dlhšie pracovať nielen museli, ale aj vládali?...Vedia však, že podiel dôchodkov na HDP je u nás 6 percent, kým napríklad vo Francúzsku 15, v Rakúsku 14,9, Slovinsku 12 a ešte aj v Poľsku 11,8 percenta?...
2018  DESAŤ PRÍZNAKOV, KTORÉ BY VÁS MALI VAROVAŤ, ŽE PRICHÁDZA ALZHEIMER Prečítajte si, čo sa musí vo vašom živote diať, ak prichádza Alzheimerova choroba, a ako je možné znížiť riziko demencie... Zabúdať občas na pracovné úlohy, mená kolegov a spomenúť si na ne neskôr, je normálne. Ľudia trpiaci Alzheimerovou chorobou však zabúdajú častejšie a nespomenú si ani neskôr.